Навчально-науковий інститут міжнародної освіти

ХНУ ім. В.Н. Каразіна

Про Харків

Харків - найбільше місто на сході України, адміністративний центр Харківської області. Населення - 1443000. Чоловік, площа - 356 км ².

Друге за чисельністю населення місто України; головний науковий, індустріальний, транспортний і студентський центр країни. Був найбільшим центром танко, тракторо-, турбінобудування і третім за величиною індустріальним, науковим та транспортним центром СРСР після Москви та Ленінграда. У другій половині XX століття - головний транспортний вузол Південно-Східної Європи.

Заснований у 1654 році. У лютому-травні 1918 року - столиця Донецько-Криворізької республіки, з червня по грудень 1919 - центр Харківської військової області ЗСПР, в березні - червні 1919 року і з грудня 1919 по червень 1934 року - столиця Української РСР.

У місті 60 науково-дослідних інститутів, 45 вищих навчальних закладів, включаючи Харківський університет (шостий в Російській імперії; заснований у 1805 році) і політехнічний інститут (другий технічний вуз Російської імперії; заснований у 1885 році), 16 музеїв, міська картинна галерея, 6 державних театрів, 80 бібліотек.

Харків є великим містом, у якому поєднується безліч культур, де кожен без зусиль може знайти своє місце. Харків - це унікальне місто, жителі якого завжди посміхаються, тут завжди толерантно і гостинно ставляться до іноземців.