Center of International Students Training

V.N. Karazin Kharkiv National University

Language Training Department

Schedule a consultation teachers of the language training department of the CIE II semester 2016-2017 academic year

Name Day Time Room
1Alekseenko Tatyana NikolayevnaMonday 03.04, 10.04, 17.04, 24.04 15:15–18:354-54 г (Northern Building)
4BELIK Natalya Aleksandrovna Wednesday 05.04, 17.05 15:15–16:00 3-82 (Main building)
6BONDARENKO Vladimir Vasilyevich Monday 20.02, 20.03, 15.04, 22.04 16:50–17:35 9:55–10:40 13:25–15:10 4-93 3-82 (Main building)
7BONDARENKO Lyudmila Nikolayevna Wednesday 05.04 Thursday 09.03, 11.05 15:15–16:00 16:50–17:35 3-81 (Main building)
8BOCHENKOV Andrey Ivanovich Monday 06.03, 20.03, 03.04, 17.04 8:00–9:354-54 (North building)
10VOLKOVA Anna Gennadievna Monday 13.02–17.04 24.04 13:25–15:003-82 (Main building)
11Gil’ Svetlana Ivanovna Tuesday 14.03, 11.04, 16.06, 30.05, 06.06 21.03, 28.03, 04.04, 13.05, 06.06, 13.06 17:00–17:45 9:55–11:30 4-89 (Main building)
12DOMNICH Svetlana Pavlovna Monday 20.02, 20.03, 17.04 27:02, 13:03, 27:03, 03:04, 10:04, 24:04 Tuesday 14.02, 21.02, 28:02 Wednesday 29.03, 05.04 12.04 8:00–8:45 8:00–9:35 11:40–13:15 8:00–9:35 8:00–8:45 3-82 (Main building)
14ZADOROZHNAYA Lyudmila Viktorovna Tuesday 07.03 15:15–17:153-82 (Main building)
15IVANOVA Tatyana Anatolyevna Thursday 09.02–27.04 04.05 15:15–16:504-54 (North building)
17KARAS’ Alla Vladimirovna Monday 13.02, 20.02 27.02 15:15–16:50 15:15–16:00 3-82 (Main building)
18KARTSEVA Marina Dmitriyevna Thursday 15.02, 24.04 22.02 9:55–11:30 9:55–10:40 4-54 (North building)
19KACHINSKIY Oleg Stanislavovich Thursday (u/w) 23.02–01.06 17:00–18:354-54 (North building)
20KLOCHKO Tatyana Vitalyevna Thursday 02.03, 09.03 16.03–8.06 02.03, 09.03 16.03, 20.04–8.06 3-82
22KOPYLOVA Yelena Vladimirovna Thursday 09.02–02.03.10 Thursday 23.03–25.05 8:00–9:35 15:15–16:50 3-82 (Main building)
23KOSMINA Victoria Yuryevna Monday 13.02–13.03 15.05–29.05 17:00–17:454-75
24KRASNOPEROV Petr Viktorovich Thursday 16.02, 02.03, 16.03, 30.03, 13.04, 27.04, 11.05 15:15–16:004-54 (North building)
25KUPLEVATSKAYA Lyubov Alekseevna Monday 20.03, 03.04 Tuesday 02.03 Wednesday 15.03 29.03 Thursday 16.03 15:15–16:50 15:15–16:50 08.00–9.55 8:00–8:45 15:15–16:00 3-82 (Main building)
26KURILYUK Tatyana Ivanovna Tuesday 14.02–25.05 (d/w) 23.05–06.06 (d/w) 15:15–16:00 15:15–16:00 4-54 (North building)
27KUSHNIR Irina Nikolayevna Tuesday 14.02, 21.02, 28.02, 14.03, 21.03, 28.03 17:00–18:353-82 (Main building)
29LEVITSKAYA Lilia Grigoryevna Tuesday 07.03, 14.03, 21.03, 28.03 11:40–12:25 4-54 (North building)
30MAKSIMENKO Larisa Mikhaylovna Wednesday 15.03, 05.04, 03.05 13:25–14:103-82 (Main building)
31MANIVSKAYA Tatyana Evgenyevna Thursday 06.04, 20.04, 11.05, 25.05, 01.06 13:25–14:103-85 (Main building)
33MISENEVA Victoria Victorovna Wednesday 15.02–31.05 15:15–16:003-82 (Main building)
35PETRENKO Igor Petrovich Wednesday 15.02, 01.03, 15.03, 29.03, 12.04, 26.04 13:25–15:00 3-82 (Main building)
36PETRUSENKO Nina Yuryevna Monday 13.03, 10.04, 24.04 17:00–17:45 4-54 (North building)
38PONOMAREVA Anna Anatolyevna Wednesday 26.04–24.05 13:25–14:10 4-54 (North building)
40SELINA Irina Leonidovna Monday 03.04 Tuesday 28.02 Wednesday 15.02, 01.03 Thursday 09.02,16.02,23.02,02.03, 09.03,16.03 11:40–13:15 13:25–15:00 13:25–16:00 4-81
41SEDMAYA Evgenia Vladimirovna Friday 10.03–09.06 15:15–16:00 4-54E (North building)
42SKLYAR Viktoria Yuryevna Wednesday 01.03, 29.03, 05.04, 26.04, 24.05, 31.05 17:00–17:45 4-54 (North building)
45TITARENKO Yelena Alekseevna Wednesday 15.03–10.05 Thursday (u/w) 09.03–18.05 8:50–9:35 8:50–9:35 3-82 (Main building)
46TROSTINSKAYA Oksana Nikolayevna Wednesday 15.02–29.03 05.04 15:15–16:50 15:15–16:00 3-82 (Main building)
47UVAROVA Tatyana Yuryevna Thursday 06.04, 11.05 8:00–9:353-82 (Main building)
48USHAKOVA Natalya Igorevna Tuesday (f. l.dep-t) 11.04, 16.05 Wednesday (med. dep-t) 07.06 9:55–11:30 15:15–16:50 3-80 (Main building)
49FADEEVA Oksana Yuryevna Wednesday (u/w) 22.02–10.05 17.05 13:25–15:00 13:25–14:10 4-54 (North building)
50CHERKASHINA Zhanna Vitalyevna Thursday 23.02–17.03 18.05–01.06 13:25–14:10 13:25–15:00 3-82 (Main building)
51SHALAEVA Valeria Stanislavovna Monday 13.02, 20.02 10.04 13:25–16:50 13:25–15:00 4-54 (North building)
52YASHCHENKO Alina Anatolyevna Friday 10.02, 24.02, 10.03, 24.03, 07.04 17:00–17:45 3-82
56GUSARCHUK Alina AlekseevnaTuesday 14.02, 21.02, 28.02, 07.03, 14.03, 21.03, 28.03 Friday 14.004, 21.04, 28.04, 05.05, 12.05, 19.05 8:00–8:45 13:25–14:10 3-82
57ТАМОЖСЬКА Ірина ВолодимирівнаMonday 20.02 Friday 10.03 8:00–9:35 8:50–9:35 4-54 (Nothern building)
58Bozhko Natalita NikolaevnaСереда 15.03, 29.03, 12.04, 26.04, 10.05, 24.05 13:25–14:103-85 (Main building)
59Varych Natalya Ivanovna Понеділок 13.03, 27.03 Четвер 16.03 9:55–11:30 9:55–10:40 4-54
60Viktor Olga MykhajlovnaTuesday 14.03, 21.03 Thursday 16.03 13:25–15:00 13:25–15:00 3-82
61Vinnichenko Stella DavydovnaTuesday 07.03, 14.03, 21.03, 28.03, 04.04 13:25–14:104-54
62Gura Varvara AleksandrovnaWednesday 01.03, 05.04 Tuesday 23.05 13:25–15:00 15:15–16:00 3-82
63Demkova Tatyana NikolaevnaWednesday 15.03, 05.04, 17.05 07.06 15:15–16:00 15:15–16:50 3-82
64Isaeva Valeriya Igorevna Tuesday 16.06, 23.05, 30.05, 06.06, 13.06 15:30–16:154-54 (North building)
65КВАШИНА Тетяна Сергіївна Четвер 16.03, 23.03 30.03 17:00–18:35 17:00–17:45 4-54 (North building)
66Kozarovickaya Zinaida Nikolaevna Tuesday 21.03–06.06 13:25–14:103-82
67Krasnomovets Darya NikolaevnaFriday 03.03, 10.03 Wednesday 22.03 13:25–15:00 11:40–12:35 4-54 (North building)
68Kryvolapova Elena VladimirovnaThursday 16.03, 23.03 30.03 17:00–18:35 17:00–17:45 4-54
69Malykhina Julia Aleksandrovna Tuesday 18.04 16.05, 30.05 8:50–9:35 8:00–9:35 4-54 (North building)
70Melihov Viktor GrigorovichThursday 16.03, 30.3, 06.04, 20.04, 11.05 15:00–16:503-82
71Mekhedkina Tatyana YakimovnaFriday 17.03–28.04 12.05–26.05 15:15–16:004-54 (North building)
72Nekrilova Elena LeonidovnaMonday 13.03, 10.04 15.05 15:15–16:50 15:15–16:00 4-54
73Pisarevskaya Kseniya Viktorovna Monday 06.03, 13.03 Tuesday 07.03, 14.03, 21.0311:40–12:25 15:15–16:00 3-82
74Popov Sergey LeonidovitchTuesday 21.03, 18.04 Wednesday 24.05 15:15–16:50 14:15–15:00 3-82
75Semenenko Inga EvgenievnaThursday 27.04, 18.05 25.05 9:55–11:30 9:55–10:40 3-82
76Filatova Viktoria LeonidovnaSaturday 25.03 Monday 17.04, 15.05 05.06 12:30–13:15 17:00–17:45 17:00–18:35 3-82
77Shtilenko Vladimir EvgenievichThursday 27.04, 18.05 25.0517:00–18:35 17:00–17:45 4-54 (North building)